Biga Belediyesi notalji tadındaki açıkhava sinema günlerini 'Aile arasında' filmi ile başlattı. Şehir Parkı Amfi Tiyatro'da başlayan film günlerinin ilkine Bigalılar yoğun ilgi gösterdiler.

Etkinlikte yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Erdal Özyağcılar, Demet Evgar, Şevket Çoruh, Gülse Birsel gibi ünlü isimlerin yer aldığı Aile Arasında adlı filmin tercih edilmesi ise izleyicileri mutlu etti.

Senaryosu Gülse Birsel'e ait olan ve 1 Aralık 2017'de sinemalarda gösterime giren Aile Arasında filminin IMDB puanı ise 8.1.

Film öncesi ise Biga Belediyesi'nce limonata, patlamış mısır ve su ikramı yapıldı.

İlk gösterime katılan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık yaptığı kısa açıklamada; "Aileleri bir araya getiren, sıcak yaz günlerinde Şehir Parkı'nda keyifli zaman geçirmek isteyen hemşehrilerimiz için hazırladığımız bu etkinliğin ilkinin ilgi görmesi beni çok mutlu etti. Başarılı ve ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran bir film seçtik. Ben de filmi izlerken büyük keyif aldım. Sosyal belediyeciliğin her alanında iş üretmeyi önemsiyoruz. Geçmiş yıllarda evlerde, açık havada sinema salonlarında güzel zaman geçirirdik. Ailelerimizle birlikte sosyalleştiğimiz alanlardı bu salonlar. Yine o güzel zamanları birlikte yaşamak hepimize keyif verecektir. Açıkhava sinema sever hemşehrilerimiz için sinema günlerimiz devam edecek. Gerekli duyuruları yapacağız" ifadelerini kullandı.

 

 

  • 'Aile arasında' ile sinema günleri başladı
  • 'Aile arasında' ile sinema günleri başladı
  • 'Aile arasında' ile sinema günleri başladı
  • 'Aile arasında' ile sinema günleri başladı

 
 
 
Copyright© 2004 - 2016 Biga Belediyesi Tüm hakları saklıdır.