Biga Belediyesi ekipleri çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Çavuşköy Mahallesi’nde çalışan ekiplerimiz altyapıdan üstyapıya mahalle ihtiyaçlarını belirleyip çalışmalarını sürdürüyorlar.

Biga Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler; Çavuşköy Mahallesi’nin Arapdede Köprüsü girişi ile Çavuşköy Köprüsü girişlerini sıcak asfalt döşediler. Çavuşköy Mahallesi’nde ayrıca Başak Sokak’ta yol yapım çalışmaları devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde ise yağmur suyu hattı çalışması başladı. Altyapı çalışması tamamlanır tamamlanmaz ise yol yapım çalışmaları başlayacak.

Biga Belediyesi’nden yapılan Çavuşköy’ün de yaşanacak şehir Biga sloganına yakışır şekilde düzenlendiği belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bigamızın yaşanacak şehir olması için ekiplerimiz durmaksızın çalışıyorlar. Tüm mahallelerimize eşit ve adil şekilde hizmet götürme hedefindeyiz. Vatandaşlarımızdan Halk Masa sistemi aracılığıyla gelen isteklerin yanı sıra programlı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Altyapı ve üstyapı çalışmalarını birlikte planlıyoruz. Yollarımızın yapboza dönmesini istemiyoruz. Çavuşköy Mahallemizde daha önce altyapı çalışmaları gerçekleştirdik ve büyük oranda altyapı sorunlarını ortadan kaldırdık. Kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarını yeniledik. Sıcak asfalt çalışmalarımız da devam ediyor. Çavuşköy’e doğalgaz gelmesi için de Biga Belediyesi olarak önemli çaba gösterdik. Biga Belediyesi olarak tüm mahallelere dokunmak hedefindeyiz. Çalışmalarımızda bizlere destek olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.”

 

 

  • Çavuşköy’de yoğun mesai
  • Çavuşköy’de yoğun mesai
  • Çavuşköy’de yoğun mesai
  • Çavuşköy’de yoğun mesai

 
 
 
Copyright© 2004 - 2016 Biga Belediyesi Tüm hakları saklıdır.