Abdurrahman Uzun’a Biga’da Yoğun İlgi

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Özet
:
Gazeteci - Yazar Abdurrahman Uzun Biga Belediyesi’nin organizasyonuyla konferans verdi. Çevre ilçelerden de katılımın olduğu programa yoğun ilgi gösterildi. 

Kişisel sosyal medya hesaplarından yayınladığı videoları ve çeşitli platformlarda kaleme aldığı yazılarıyla dikkat çeken Gazeteci - Yazar Abdurrahman Uzun, “Bir Cuma Sabahı Öze Dönüş” isimli konferansı ve kitap imza programıyla 24 Aralık Cuma günü saat 21.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Konferansa, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Biga Belediye Başkan Yardımcıları Sıtkı Keçeci ve Nazım Hikmet Keskiner, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İl ve İlçe yöneticileri, vatandaşlar ve çevre ilçelerden misafirler katıldı. 

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda Abdurrahman Uzun, tarihi ve güncel konulara ilişkin bilgileri katılımcılarla paylaştı. Anlattığı hikayeler ve özellikle 15 Temmuz şehidi Halil Kantarcı’nın hayatıyla duygusal anlar yaşatan Abdurrahman Uzun’un konferansı sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı ve Türkiye genelinde yüzbinlerce kişi programı izledi. 

Program sonunda ‘Kuşlar’ şarkısı eşliğinde telefon flaşlarının yakılmasıyla özel görüntüler ortaya çıktı. AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan tarafından Abdurrahman Uzun’a çiçek ve plaket takdim edildi. Konferans Uzun’un ‘Sözlerim Eksik Kalır Beni Kalbimden Dinle’ isimli kitabını imzalamasıyla birlikte üç saat sürdü. 

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gazeteci - Yazar Abdurrahman Uzun ve tüm katılımcılara teşekkür etti. 

X