Başkan Erdoğan, 30 Kasım Şoförler Gününü Kutladı

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
Özet
:
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, 30 Kasım Dünya Şoförler Günü dolayısıyla, Biga Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sait Tanur'u ziyaret etti. Başkan Erdoğan ayrıca belediye başşoförü Tamer Dönmez’e şoför personel adına çiçek takdim etti. 

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, 30 Kasım Dünya Şoförler Günü münasebeti ile Biga Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sait Tanur'u ziyaret etti. Şoförler gününü kutlayarak sohbet eden Başkan Erdoğan, “Özveri ve fedakarlıkla şoförlük mesleğini icra edip rızıkları için gece gündüz demeden yollarda olan bütün şoförlerimizin 30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nü kutluyor, kendilerine kazalardan belalardan uzak sağlıklı ömürler diliyorum” dedi. 

Biga Belediyesi bünyesinde şoför olarak hizmet veren personeli de unutmayan Başkan Erdoğan, “Halkımıza hizmet yolunda gece gündüz emek veren belediyemizin kıymetli şoförleri adına başşoförümüz Tamer Dönmez kardeşimize çiçek takdiminde bulundum. Tüm mesai arkadaşlarımın 30 Kasım Dünya Şoförler gününü gönülden kutluyorum, kazasız belasız hayırlı işler diliyorum” ifadelerini kullandı. 
 

X