Başkan Erdoğan: Derdimiz de, Sevdamız da Biga

Resim
Resim
alt
alt
Özet
:
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile bir araya geldi. Başkan Erdoğan, Biga’daki yatırımlar ve talepler ile ilgili Bakan Karaismailoğlu’na dosya sundu. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü'nde incelemelerde bulunmak üzere geldiği şehirde önemli bir toplantıya ev sahipliği yaptı. Toplantıya katılan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga için planlanan ve talep edilen çalışmaları Bakan Karaismailoğlu’na iletti. Dertlerinin de sevdalarının da Biga olduğunu söyleyen Başkan Erdoğan ilçenin yarınlarını inşa ettiklerinin söyledi.

Toplantıyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Erdoğan, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun öncülüğünde Valimiz İlhami Aktaş’ın, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekilimiz Bülent Turan’ın, AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’nun, AK Parti İl Başkanımız Naim Makas’ın, İl Genel Meclis Başkanımız Nejat Önder’in, İl Genel Meclis Üyelerimizin, diğer İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımızın katılımıyla toplantı gerçekleştirdik. Biga’mıza yapılacak yatırımlar konusunda istişare edip, İlçemizin birçok noktasında trafik ile ilgili yaşanan problemleri ve talepleri kendilerine ilettik. İlgisinden dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

X