Başkan Erdoğan, Mimar ve Mühendislerle Buluştu

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga’da faaliyet gösteren mimar ve mühendisler ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Biga Belediyesi Meclis Toplantısı Salonunda gerçekleşen toplantıya Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Belediye imar Komisyonu üyeleri, Biga’daki mimar ve mühendisler ile Biga Belediyesi İmar ve Şehir Planlama Müdür Vekili ve personeli katıldı.

Toplantıda konuşan Başkan Erdoğan, “Bugün burada mimar ve mühendislerimizin yaşadığı sıkıntıları ve çözüm önerilerini konuşmak için ilk istişare toplantımızı düzenliyoruz. Arkadaşlarımızın yapmış olduğu çalışmaların belediyemizle ilgili kısımlarında yaşadıkları sorunları ele alacağız, tartışacağız ve fikir alışverişinde bulunacağız. Bu toplantıları üç veya altı ay aralıklarla düzenli olarak gerçekleştireceğiz ve yaşanan sorunları bir bir ortadan kaldıracağız” dedi.

Başkan Erdoğan, “Yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Hepimiz Biga’lıyız ve Biga için çalışacağız. İlçemiz Güney Marmara’nın en güzel bölgelerinden bir tanesi. Belediyemiz kanun ve yönetmelikler çerçevesinde sorun ve sıkıntıları giderecek. Ayrıca imar ile ilgili Belediye Meclisimizin daha önce aldığı, sizi maddi ve manevi olarak yoran konuları da tekrar gündeme getirerek konuşabiliriz. Biz herkesin fikrini alarak, fikirleri dinleyerek ilerleyeceğiz. Bu tür istişare toplantılarımızı farklı meslek gruplarıyla da gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Toplantı karşılıklı soru cevap ve problemlerin ifade edilmesiyle sürdü.

Yaklaşık 2 saat süren toplantının sonunda fikir alışverişinde bulunmak ve sorunlara hızlı çözüm bulmak için Mimar Mühendis Meslek Komisyonu kuruldu.

 

X