Başkan Erdoğan, Yeni Doğan Bebeklere İsim Koydu

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
Özet
:
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, dünyaya gelen bebekleri hastanede ziyaret ederek isimlerini verdi. 

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, bebek sahibi olan ailelerin bebeklerine isim vererek en mutlu günlerini paylaşmaya devam ediyor. Başkan Erdoğan, son olarak Atay, Kapısız ve Özben ailelerinin Biga Devlet Hastanesi ile Özel Biga Can Hastanesi’nde dünyaya gelen evlatlarını ziyaret ederek aileleri yalnız bırakmadı.

Ailelere “Allah analı babalı büyütsün” temennisinde bulunan Başkan Erdoğan, Kapısız ailesini ziyaret ederek şu ifadelerde bulundu: “ Kıymetli büyüğümüz Başkanımız Mehmet Özkan ile birlikte Yıldız ve Cüneyt Kapısız’ın dünyaya gelen güzeller güzeli kızları Alya bebeği hastanede ziyaret ettik. Rabbim yavrumuzun ömrünün uzun, ailesine, vatanına, milletine hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin. Aramıza hoşgeldin minik Biga’lı”

Biga Çarşamba Postası Gazetesi sahibi Atay ailesini hastanede ziyaret eden Başkan Erdoğan oğulları Uzay’ın ismini koydu. Başkan Erdoğan, “Bahar ve Onur Atay’ın dünyaya gelen oğulları Uzay bebeğimizin ismini koyduk. Allah ailesine, vatanına ve milletine hayırlı evlat olarak hizmet etmeyi nasip etsin. Dede olan Kadir Atay abimize de hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” paylaşımında bulundu. 

Özben ailesini de kutlayan Başkan Erdoğan, “Hoşgeldin Mustafa Emir bebek. Sevil ve Sertaç Özben kardeşlerimi en mutlu anlarında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Rabbim yavrumuzun ömrünün uzun, ailesine, vatanına ve milletine hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin” dedi. 

X