Başkan Erdoğan’dan Bayram Ziyaretleri

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Özet
:
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga’da görev yapan kamu personelini ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, pandemi sürecinde mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca çalışan baştan sağlık çalışanları başta olmak üzere kamu personelini ziyaret etti. 

Başkan Erdoğan, ziyarette bulunduğu Biga Devlet Hastanesi, 112 ekipleri, Özel Biga Can Hastanesi, Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü, Biga İlçe Jandarma Komutanlığı ve Biga Belediyesi İtfaiye personeline tatlı ikram ederek Ramazan Bayramı’nı kutladı. 

Kamu personeli de Başkan Erdoğan’a teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

Bayramda mesai yapan çalışanlar ile bayramlaştıklarını ifade eden Başkan Erdoğan, “Biga Belediyesi olarak tüm birimlerimizle mesaide olduğumuz gibi bayram boyunca halkımızın sağlığı, huzuru ve güvenliği için 7 gün 24 saat fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarımızı ve kolluk kuvvetlerimizi ziyaret ettik. Bayramlarını kutladığımız ve tatlı ikramında bulunduğumuz arkadaşlarımızla sohbet ettik. Kendilerine kolaylıklar diliyorum. İnşallah bu zorlu süreci de birlik ve beraberlik içinde atlatacağız” dedi.
 

X