Başkan Erdoğan'dan Kurban Bayramı Mesajı

Resim
Özet
:
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, tüm hemşehrilerinin Kurban Bayramı’nı kutlayarak, sağlıklı ve huzurlu bir bayram diledi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında bayramların paylaşma ve muhabbet duygularıyla bayram tadında geçmesini temenni etti.

Başkan Erdoğan mesajında şunları söyledi: 

“Yardımlaşma ve dayanışma duygusuyla birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, muhabbet duygularını artıran, dargınlıkları unutturup kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı müstesna günlerdir. Kurban Bayramımız da paylaşmanın ve sevindirmenin adıdır. Tüm bunlarla beraber Biga Belediyesi olarak halkımızın kurban ibadetlerini daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda yerine getirmeleri için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Ekiplerimiz bayramın huzur ve güven içinde yaşanması için 7/24 görev başında olarak halkımıza hizmet verecek. Bu duygularla Kurban Bayramımızı en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim.”

X