Biga 14. Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 9-11 Ekim'de

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
Özet
:
Marmara Bölgesinin en büyük Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Biga Fuarı, bu yıl 14. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Koronavirüs (Kovid-19) kapsamında tüm tedbirlerin alındığı fuar 9-11 Ekim 2020 tarihleri arasında Kapalı Pazar Yeri'nde düzenlenecek.

Biga 14. Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Biga Belediyesi, Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ziraat Odası ve Biga Ticaret Borsası işbirliğiyle düzenleniyor. 

Fuar ile ilgili Biga Ticaret ve Sanayi Odası'nda tanıtım toplantısı düzenlendi. Fuar ile ilgili bilgi verilen toplantıda, fuarın 9-11 Ekim 2020 tarihleri arasında Biga Belediyesi’ne ait 22 bin metrekarelik Kapalı Pazar Yeri’nde düzenleneceği, 9 Ekim Cuma günü saat 14.30’da açılış gerçekleştirileceği belirtildi. 

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, fuarın Kovid-19 tedbirleri kapsamında düzenleneceğini ifade etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, fuar hazırlıklarına başladıklarını Biga Belediyesi olarak fuar boyunca temizlik ve hijyen ile ilgili süreci yöneteceklerini söyledi.

Toplantıya, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Belediyesi Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçeci, Biga TSO Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş, Fuar Komite Başkanı Cüneyt Oflaz, Biga Ticaret Borsası Genel Sekreteri Halil Erol, Biga TSO Genel Sekreteri Mustafa Mutlu, Biga TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, fuar şirketi temsilcisi ve basın mensupları katıldı.

X