Biga Belediyesi Web Sitesi ve Mobil Uygulamaları Yenilendi

Resim
Özet
:
Biga Belediyesi, vatandaşlarına daha interaktif, etkin, hızlı ve kolay hizmet almalarını sağlamak için resmi web sitesi biga.bel.tr ve mobil uygulamalarını yeniledi.

www.biga.bel.tr web sitesi ve mobil uygulamaları yenilenen arayüzü ile vatandaşlarla buluştu. Web sitesi ve uygulamalardan duyurulara, E-belediye işlemlerine, nikah işlemlerine, afet ve acil durum toplanma alanlarına, vefat edenlere ve nöbetçi eczaneye kolaylıkla ulaşılabiliyor. Vatandaşlar nöbetçi eczanenin telefon ve adres bilgilerini görebildiği gibi haritayı tıklayarak eczaneye yol tarifiyle ulaşım sağlayabiliyor.

Mobil uygulamadan gönderilen önemli duyuru ve etkinlik bildirimleri sayesinde vatandaşlar anlık bilgilendiriliyor. 

‘Bize Yazın’ butonunu tıklayan vatandaşlar açılan WhatsApp uygulamasından 0530 133 18 60 numaralı 7/24 hizmet veren hattımıza şikayet, talep ve önerilerini anlık olarak gönderebiliyor. Vatandaşlar E-belediye sayfasıyla ise zamanlarını verimli kullanarak kolay, hızlı ve güvenli bir ortamda sorgulama ve ödeme işlemlerini 7/24 online ortamda gerçekleştiriyor.

Biga Belediyesi mobil belediye uygulaması ile haber, duyuru, etkinlik ve projeleri takip edebilirsiniz. Aşağıdaki linklerden mobil uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Google Play (Android)  ➡ İndirmek için tıklayın

App Store (IOS)  ➡ İndirmek için tıklayın

X