Biga Belediyesi’nin Araç Filosu Güçleniyor

Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt

Biga Belediyesi, ilçenin sorunlarına daha hızlı ve etkili çözüm sunmak ve kaliteli hizmet için üç tane kepçeyi filosuna kattı.

Biga’nın sorunlarına çözüm üreten, oluşabilecek sıkıntılara şimdiden önlem alan çalışmalara imza atan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, hizmet araç filosuna güç katmaya devam ediyor. Başkan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde iki tane kanal açma ve zemin temizleme aracını ilçeye kazandırmasının ardından üç adet kepçeyi daha filoya kattı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, birim müdürleri ve personeliyle birlikte belediye hizmet binası önüne getirilen araçları teslim aldı.

Türk bayrağı ve belediye bayrağı asılarak sergilenen araçları yakından inceleyen Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Biga’mıza en iyi şekilde hizmet etmek için, halkımızın sıkıntılarını gidermek için çalışmalarımıza hummalı ve istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz. Belediyemize geçtiğimiz günlerde iki tane kanal açma ve zemin temizleme aracı kazandırmıştık. Şimdi ise üç tane kepçemiz geldi. Devlet malzeme ofisinden JICA kredi desteği ile belediyemize kazandırdığımız 3 adet JCB kepçe ile gücümüze güç kattık. Derdimiz vatandaşlarımıza hızlı, etkili ve kaliteli hizmet sunmaktır. Araçlarımız ilçemize hayırlı olsun. Kazasız belasız çalışmalar diyorum” diye konuştu.

 

X