Biga’da Öğretmenler Günü Kutlandı

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Özet
:
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda tören ve bir dizi etkinlik düzenlendi.

Biga Kaymakamlığı ve Biga Belediyesi’nin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği programlarda öğretmenler ile bir araya gelindi. Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, ilk olarak ilçede görev yapan öğretmenlerle kahvaltıda buluştu. 

Ardından, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk sunma töreni düzenlendi. Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenk sunması ile başlayan programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Başkan Erdoğan, Çelenk Sunum Töreni’nden önce Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’i ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutladı. 

Program, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Atatürk Kültür Merkezi’nde devam etti. Öğrenciler tarafından hazırlanan gösterilerin sunulmasının ardından, öğrencilere başarı belgesi öğretmenlere plaket takdim edildi. 

Bir toplumun aydınlık geleceğini eğitimle inşa eden, nesillere bilgiyi, ahlakı, davranış biçimini saygı, sevgi ve sabırla nakış gibi işleyen en büyük değerlerimiz öğretmenlerimiz; bugün sizin gününüz.

X