Bigalılar, Mehmet Erdem’le Eğlendi

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Biga’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97’nci yıldönümü, Mehmet Erdem konseri ile kutlandı.

Biga’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97’nci yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında 18 Eylül 2019 Çarşamba akşamı Belediye Meydanı’nda konser verildi. Konserde ilk olarak ilçenin genç isimlerinin oluşturduğu BeatBang grubu sahneye çıkarak müzik ziyafeti yaşattı. BeatBang grubu, “Biga’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıldönümünde dört Bigalı olarak sahnede olmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Biga Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Hikmet Keskiner, BeatBang grubuna çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

Saatler 22:00’yi gösterdiğinde ise ünlü sanatçı Mehmet Erdem, alkış ve ıslıklar eşliğinde sahneye çıktı. ‘Biga Kurtuluş Konseri’nde en sevilen şarkılarını hayranları için seslendiren Mehmet Erdem, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Erdem, ‘Hara’, ‘Sarı Çizmeli Mehmet Ağa’, ‘Gibi Gibi’ ve ‘Hakim Bey’ gibi birbirinden güzel şarkıları ise kurtuluş coşkusunu yaşamak için Belediye Meydanı’nı dolduran binlerce Bigalı’yla birlikte söyledi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, konser arasında sahneye çıkarak Mehmet Erdem’e teşekkür edip, çiçek ve plaket takdim etti.

Biga’nın düşman işgalinden kurtuluşu gibi anlamlı bir günde Biga’da konser vermekten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Mehmet Erdem, “Biz çok eğlendik umarım siz de çok eğlenmişsinizdir. En kısa sürede yine görüşürüz inşallah. Biga’nın kurtuluşunu kutluyorum” dedi.

 

X