Müftü Orhanlı'dan Başkan Erdoğan'a Ziyaret

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
Özet
:
Biga Müftüsü Ramazan Orhanlı, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Biga Belediyesi'ne ziyarette bulundu.

Biga İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı ve Müftülükte çalışan din görevlileri, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan'a makamında ziyaret etti. 

Biga'daki camiler ile ilgili istişarede bulunulan görüşmede Başkan Erdoğan, "Öncelikle bu yıl 'Cami ve İlim' temasıyla kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftanızı tebrik ediyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ziyaret için teşekkür ediyorum. Sizlerle her zaman her konuda istişare halindeyiz. Biga Belediyesi ve Biga Müftülüğü olarak güzel ve ortak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Özellikle pandemiden dolayı hem camilerimizin temizliğine dikkat ediyor hem de birçok etkinliğimizi dijital ortamda yapıyoruz. Yeryüzündeki Allah’ın evi konumundaki camiler hepimizin ve hizmetlerimiz artarak devam edecek" dedi.

Ziyaret sonrası, hatıra fotoğrafı çekilinirken, Başkan Erdoğan Biga Müftüsü Ramazan Orhanlı'ya üzerinde Elif ve Vav harfi bulunan tablo hediye etti. 

Müftü Orhanlı da misafirperveliğinden dolayı Başkan Erdoğan'a teşekkür ederek hayırlı çalışmalar diledi. 

X