Nihat Hatipoğlu Biga’ya geliyor

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Biga Belediyesi tarafından düzenlenecek olan konferansa katılmak üzere 1 Kasım Cuma günü Biga’ya geliyor.

Televizyon programlarıyla gönüllerde taht kuran, Türkiye’nin yakından tanıdığı isim olan İlahiyatçı Prof. Dr.Nihat Hatipoğlu, “El-Emin (S.A.V) Her Şey Onu Anlamak ve Anlatmak İçin” adlı konferansıyla Bigalılarla buluşacak.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Biga Belediyesi’nin düzenlediği Güvenilir Olan Muhammed’ül Emin’in izinde “El-Emin” (S.A.V) Her Şey Onu Anlamak ve Anlatmak İçin” adlı konferansa konuşmacı olarak katılacak ve Peygamber Efendimiz’i anlatacak. 1 Kasım Cuma günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan konferansın sunuculuğunu ise sanatçı Ahmet Kemal Bacak üstlenecek.

Konferansla ilgili bilgi veren ve tüm Bigalıları konferansa davet eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Kıymetli Bigalı hemşehrilerimizi sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında birbirinden anlamlı ve güzel programlarla buluşturmaya devam ediyoruz. 1 Kasım Cuma günü ise değerli hocamız Prof. Dr.Nihat Hatipoğlu Biga’mıza geliyor. Hocamız bu konferansımızda alemlere rahmet olan sevgili Peygamber Efendimizin El-Emin yani güvenilir vasfını hemşehrilerimize anlatacak. Bu güzel ve anlamlı konferansımıza tüm halkımızı davet ediyorum” açıklamasında bulundu.

 

X