19 Mayıs Gençlik Festivali Başladı

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Özet
:
Biga Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Festivali çeşitli oyun ve karşılaşmalarla heyecan dolu anlara sahne oluyor.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Biga Belediyesi’nin organizasyonuyla birbirinden eğlenceli oyun, etkinlik ve konserlerle kutlanıyor. 18-19 Mayıs tarihlerinde Belediye Meydanı’nda gün boyu sürecek 19 Mayıs Gençlik Festivali gençlik oyunlarıyla başladı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın katılımıyla 19 Mayıs Gençlik Festivali’nde ilk oyun ve yarışmalar coşku ve heyecan içinde gerçekleşti. Katılımcılar gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlarken, gençlerse yepyeni deneyimler yaşayarak bayramlarını mutluluk içinde kutluyor.

Başkan Erdoğan da gençlerin oyun heyecanını paylaşırken, dev jenga, kutu oyunları, pedal slot car, paraşüt vr, labirent ve futbol bilardo gibi gençlik oyunlarıyla birbirinden güzel ve eğlenceli anlar yaşanıyor. 

Öte yandan Biga Belediyesi, Kızılay ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Ağaköy Kız Öğrenci işbirliğiyle Ağaköy Kız Öğrenci yurdunda kalan öğrenciler Abdiağa Çağlayan Trekking parkurunda 19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü gerçekleştirdi. Gençlere eşlik eden Başkan Erdoğan, proje hakkında da bilgi vererek gençlerle sohbet etti. 

Gençlik oyunlarının sona ermesiyle akşam saat 20:00’de DJ Nadir, 21:00’de Doğa Orkestra, 21:30’da ise Enjoy Orkestra sahne alacak. Gençler, 19 Mayıs Perşembe günü devam eden oyunlar ile birlikte akşam saat 20:00’de DJ Nadir, saat 21:00’de ise Bilal Sonses ile eğlenecek.

X