• 02
  Ağustos / 2023

  Biga Belediye Başkanı'mız Bülent Erdoğan, YKS’de dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı.

  Başkan Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) ilçemizde dereceye giren öğrencileri, aileleri ve okul idarecileri ile birlikte makamında ağırladı. Dereceye giren öğrencileri tek tek tebrik eden Erdoğan, öğrencilere başarılarından ötürü...
 • 02
  Ağustos / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda görüşülen gündem maddeleri oy çokluğu kabul edildi.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Belediyesi Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor! Personelinin Yüzünü %80 Zam ile Güldürüyor!

  Biga Belediyesi ve Biga Kent Hizmetleri A.Ş. ile Hizmet İş Sendikası arasında kabul edilen ara zam ek protokolünde imzalar atıldı.
 • 02
  Ağustos / 2023

  First Summer Basketbol Turnuvası’nı rekabet dolu maçlar sonrasında tamamladık.

  First Summer Basketbol Turnuvası’nı rekabet dolu maçlar sonrasında tamamladık. Şampiyonu tebrik eder, katılan tüm takımlarımıza teşekkür ederiz. En yakın zamanda bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Belediyesi olarak Muharrem Ayı nedeniyle ilçe merkezimizin birçok noktasında hemşehrilerimize kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan aşure ikramında bulunduk.

  Biga Belediyesi olarak Muharrem Ayı nedeniyle ilçe merkezimizin birçok noktasında hemşehrilerimize kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan aşure ikramında bulunduk.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı'mız Sayın Mehmet Fatih Kacır, Biga Belediyesi'ni Ziyaret Etti!

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mehmet Fatih Kacır, beraberinde AK Parti Çanakkale Milletvekili Sayın Ayhan Gider, il ve ilçe protokolünün değerli üyeleri ile birlikte Biga Belediyesi'ni ziyaret etti. Bu önemli ziyarette Belediye Başkanı'mız...
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Kentsel Dönüşümde Öncü Olacak

  Biga Belediyesi olarak bölgemizde Kentsel Dönüşüm’ün öncüsü olma hedefi ile “Biga İlçesi Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesinin Hazırlanması” işi kapsamında 4 aşamadan oluşan projenin 1. aşaması olan “Ortofoto Haritaların Üretilmesi” işi tamamlanmış...
 • 02
  Ağustos / 2023

  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlandı!

  Belediye Başkanı’mız Bülent Erdoğan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yerel medya çalışanlarıyla bir araya geldi.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Pirinci Tescillendi!

  Biga Pirinci Tescillendi! Biga tarımı için son derece önemli olan Biga Pirinci’nin Coğrafi İşaret Belgesi yayınlandı.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Yüzücülerimiz Çanakkale'den Başarılarla Döndü!

  Biga Belediyesi Yüzme Kursu'nda eğitimlerine devam eden miniklerimiz, Çanakkale'de düzenlenen "10+ YAŞ BARAJ GEÇME MÜSABAKALARINDA" üstün performans sergileyerek bizleri gururlandırdılar!
 • 02
  Ağustos / 2023

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Hükümet Meydanı’nı dolduran tüm Bigalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Hükümet Meydanı’nı dolduran tüm Bigalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. 15 Temmuz 2016 gecesi sokağa çıkarak hainlerin kurşunlarıyla şehadet şerbeti içen şehitlerimize...
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Belediye Başkanı'mız Bülent Erdoğan, LGS'de dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı.

  Başkan Erdoğan Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) ilçemizde dereceye giren öğrencileri, aileleri ve okul idarecileri ile birlikte makamında ağırladı. Dereceye giren öğrencileri tek tek tebrik eden Erdoğan, öğrencilere başarılarından ötürü hediye çeki...
 • 02
  Ağustos / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda görüşülen gündem maddeleri oy çokluğu kabul edildi. Siyasi parti ilçe temsilcileri,...
 • 31
  Temmuz / 2023

  Biga Belediyesi Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor! Personelinin Yüzünü %80 Zam ile Güldürüyor!

  Biga Belediyesi Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor! Personelinin Yüzünü %80 Zam ile Güldürüyor! Biga Belediyesi ve Biga Kent Hizmetleri A.Ş. ile Hizmet İş Sendikası arasında kabul edilen ara zam ek protokolünde imzalar atıldı.
 • 10
  Temmuz / 2023

  BİGA BELEDİYESİ S.S.76 NO.LU BİGA ŞEHİRİÇİ MİNİBÜSLERİNİN YAZ UYGULAMASI GÜZERGAHLARI VE KALKIŞ SAATLERİ

  BİGA BELEDİYESİ S.S.76 NO.LU BİGA ŞEHİRİÇİ MİNİBÜSLERİNİN YAZ UYGULAMASI GÜZERGAHLARI VE KALKIŞ SAATLERİ
 • 12
  Haziran / 2023

  Biga Alışveriş ve Kültür Festivali 3 Gün Boyunca Yoğun İlgi Gördü

  Biga Alışveriş ve Kültür Festivali, 9-10-11 Haziran tarihlerinde Kapalı Pazar Yeri'nde üç gün boyunca gerçekleştildi. Festival, 3 gün boyunca, Biga ve ilçe dışından misafirlerin katılımıyla yoğun ilgi gördü.
 • 07
  Haziran / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı 1. Birleşimi Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

  Toplantıda 6 gündem maddesi görüşüldü. Meclis toplantısına siyasi parti ilçe temsilcileri, muhtarlar, vatandaşlar ve basın mensupları da katıldı.
 • 06
  Haziran / 2023

  Biga Alışveriş ve Kültür Festivali Başlıyor!

  Biga Alışveriş ve Kültür Festivali'ne sayılı günler kaldı. 9-10-11 Haziran tarihlerinde başlayacak olan festivalimizde, tüm Bigalı hemşehrilerimize ve misafirlerimize unutulmaz anlar sunmak için hazırlıklar tamamlandı.
 • 05
  Haziran / 2023

  Kurban Kesim Başvuruları 7 Haziran’da Başlıyor

  Kurban Bayramı'nda vekalet usulüyle Biga Belediyesi'nin Mezbaha Tesisleri ile Biga Ticaret Borsası Canlı Hayvan Pazarı'nda kurban kesimi yaptıracak olan vatandaşlar için başvuru tarihi belli oldu.
 • 09
  Mayıs / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Birleşimi Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

 • 09
  Mayıs / 2023

  Türkiye'nin En Büyük Ceviz ve Badem Festivali Biga'da Düzenlendi!

  Türkiye'nin En Büyük Ceviz ve Badem Festivali Biga'da Düzenlendi! Biga'da gerçekleşen Türkiye'nin en büyük ceviz ve badem festivali büyük ilgi gördü. 5 Mayıs Cuma günü açılışı gerçekteştirilen festival 7 Mayıs Pazar gecesi son buldu. 
 • 09
  Mayıs / 2023

  Yarış Tutkunları Biga'da Bir Araya Geldi! 

  Biga Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen "Tırmanma Yarışı" heyecanı bu hafta sonu Biga'da yaşandı! Biga/Abdiağa'dan başlayıp Elmalı girişinde son bulan etapta farklı kategorilerde 35 araba yarıştı.
 • 03
  Mayıs / 2023

  2023 yılı Mayıs ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanımız Bülent ERDOĞAN başkanlığında gerçekleştirildi.

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda 5 gündem maddesi görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi. Siyasi parti ilçe temsilcileri,...
 • 04
  Nisan / 2023

  2023 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanımız Bülent ERDOĞAN başkanlığında gerçekleştirildi.

  2023 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanımız Bülent ERDOĞAN başkanlığında, meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda 10 gündem maddesi görüşüldü. Gündem maddeleri arasında yer alan "Encümen Üyeleri'nin...
 • 02
  Nisan / 2023

  Biga Belediyesi'nden Kısırlaştırma Seferberliği

  Biga Belediyesi,Çanakkale Valiliği öncülüğünde Çanakkale İl Özel İdaresi aracılığı ile il genelinde başlatılan sokak köpeği kısırlaştırma projesine destek vererek ilçe merkezindeki köpeklerin kısırlaştırma işlemlerini gerçekleştiriyor.
 • 02
  Nisan / 2023

  Biga Zabıtası’ndan Fırınlara Ramazan Denetimi

  Biga Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırın ve unlu mamül üretim yerlerinde Ramazan pidesi gramajı ve hijyen denetiminde bulundu.
 • 29
  Mart / 2023

  E-RUHSAT BİGALIYA KOLAYLIK SAĞLIYOR

  Teknolojik gelişmelerin öncüsü olma yolunda örnek çalışmalara imza atan Biga Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak için geçmiş olduğu e-ruhsat uygulamasıyla vatandaşların işlerini kolaylaştırıyor.
 • 29
  Mart / 2023

  BAŞKAN ERDOĞAN,CANLI YAYINDA MERAK EDİLENLERİ YANITLADI

  Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Çanakkale Medya Grubu ve Biga Çarşamba Postası’nın ortak canlı yayın programına konuk olarak merak edilen sorulara yanıt verdi.
 • 07
  Mart / 2023

  BAŞKAN ERDOĞAN: “BUNLARI İNSANLIK DIŞI GÖRÜYORUZ”

  Biga Belediyesi’nin Mart ayındaki Olağan Meclis Toplantısı Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan başkanlığında gerçekleşti.
 • 06
  Mart / 2023

  BÖLGENİN İLK GÖNÜLLÜ ARAMA VE KURTARMA EKİBİ BİGA’DA KURULDU

  Bölgedeki ilk gönüllü arama ve kurtarma ekibi Biga Belediyesi öncülüğünde kuruldu.3 Mart Cuma günü gerçekleştirilen ilk toplantı Biga kızılay, Kent Konseyi, Motosikletçiler derneği,Amatör telsizciler ve gönüllü vatandaşların katılımları ile Biga...
 • 22
  Şubat / 2023

  BİGA’DAN 1.300 KM’LİK GÖNÜL KÖPRÜSÜ

  Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, deprem bölgesine giderek depremzede vatandaşlar ile bir araya geldi.
 • 16
  Şubat / 2023

  Biga’nın Yardımları Ulaşmaya Devam Ediyor

  Biga Belediyesi, merkez üssü Kahramanmaraş ve çevre illerini etkilen büyük depremin yaralarını sarmak için tüm imkanlarını seferber etmeye devam ediyor.
 • 08
  Şubat / 2023

  Biga Belediyesi’nin Personel ve İş Makineleri Deprem Bölgesinde

  Biga Belediyesi, Kahramanmaraş ve çevresini etkileyen 7.7 şiddetindeki depremin yaralarını sarmak için tüm imkanlarını seferber etti. 
 • 08
  Şubat / 2023

  Biga’dan Deprem Bölgesine Yardımlar Sürüyor

  6 Şubat Kahramanmaraş depreminde tüm Türkiye tek yürek olarak yaraları sarmaya devam ederken Biga’dan da destekler bölgeye ulaştırılıyor.
 • 08
  Şubat / 2023

  Yardım Tırları Biga’dan Yola Çıktı

  Kahramanmaraş merkezli 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından Biga Kaymakamlığı ve Biga Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyası ile toplanan yardımlar bölge halkına ulaştırılmak üzere yola çıktı.
« Önceki Sayfa 1 23456 Sonraki Sayfa »
X