• 18
  Aralık / 2023

  Yeniceköy Mesire Alanı İçin İmzalar Atıldı

  Yeniceköy Mesire Alanı İçin İmzalar Atıldı Gerçekleştirilen ihale sonucunda, Belediyemiz tarafından Yeniceköy Kocatepe Orman Parkı'nda yeni bir mesire alanı inşa edilecek. T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ile yapılan sözleşme kapsamında C tipi bir...
 • 09
  Aralık / 2023

  Biga'da Mevsim Kitap Olacak! Biga Belediyesi 2. Kitap Festivali Başlıyor!

  Biga'da 2. Kitap Festivali'nin heyecanı yaşanıyor. Biga Belediyesi'nin "Biga'da Mevsim Kitap" sloganıyla düzenleyeceği etkinlik, Atatürk Kültür Merkezi'nde okuma tutkusunu zirveye çıkarmayı hedefliyor. Festival kapsamında ülkemizin önde gelen...
 • 16
  Kasım / 2023

  Biga’mız için Ankara’dayız!

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan, GönüllerinŞehriBiga’mız için başkentimiz Ankara’da AK Parti meclis grup toplantısına katılıp bir dizi temaslarda bulundu.
 • 16
  Kasım / 2023

  2024 Yılı Bütçesi GönüllerinŞehriBiga'mıza Hayırlı Olsun!

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Oturumu Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.
 • 08
  Kasım / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda görüşülen gündem maddeleri ilgili komisyonlara havale edildi.
 • 08
  Kasım / 2023

  2. Uluslararası Antalya Yörük Türkmen Festivaline Katıldık

  Hem #GönüllerinŞehriBiga’mızın tanıtıldığı standımız hem de Halk Dansları ekibimiz ile 3 gün boyunca festivalin adından söz ettiren noktası olduk.
 • 30
  Ekim / 2023

  Cumhuriyetimizin ilanının 100. yıldönümünü ilçemizdeki etkinlikler ile kutladık.

 • 25
  Eylül / 2023

  18 Eylül Biga’mızın Düşman İşgali’nden Kurtuluşu’nun 101. Yıl Dönümü’nü yarışmalarımız ve etkinliklerimiz ile kutladık.

  18 Eylül Biga’mızın Düşman İşgali’nden Kurtuluşu’nun 101. Yıl Dönümü’nü yarışmalarımız ve etkinliklerimiz ile kutladık. Bu coşkuya eşlik eden #GönüllerinŞehriBigalı hemşehrilerimize teşekkürler.
 • 11
  Eylül / 2023

  18 Eylül Biga'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu'nun 101. Yılı Coşkusu

  18 Eylül Biga'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu'nun 101. Yılı Coşkusu Başladı
 • 11
  Eylül / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda görüşülen tüm gündem maddeleri oy çokluğu kabul edildi.
 • 11
  Eylül / 2023

  Filenin Sultanları Avrupa Şampiyonluğu Biga'da Coşkuyla Kutlandı

  Filenin Sultanları Avrupa Şampiyonu!
 • 11
  Eylül / 2023

  18 Eylül Kurtuluş Plaj Voleybolu Turnuvası’nda Sona Gelindi

  18 Eylül Kurtuluş Plaj Voleybolu Turnuvası’nda Sona Gelindi 3 gün boyunca kıyasıya rekabetin yaşandığı Aksaz Sahilleri’nde 24 takım şampiyon olmak için yarıştı. Katılan tüm takımlara ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Belediye Başkanı'mız Bülent Erdoğan, YKS’de dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı.

  Başkan Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) ilçemizde dereceye giren öğrencileri, aileleri ve okul idarecileri ile birlikte makamında ağırladı. Dereceye giren öğrencileri tek tek tebrik eden Erdoğan, öğrencilere başarılarından ötürü...
 • 02
  Ağustos / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda görüşülen gündem maddeleri oy çokluğu kabul edildi.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Belediyesi Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor! Personelinin Yüzünü %80 Zam ile Güldürüyor!

  Biga Belediyesi ve Biga Kent Hizmetleri A.Ş. ile Hizmet İş Sendikası arasında kabul edilen ara zam ek protokolünde imzalar atıldı.
 • 02
  Ağustos / 2023

  First Summer Basketbol Turnuvası’nı rekabet dolu maçlar sonrasında tamamladık.

  First Summer Basketbol Turnuvası’nı rekabet dolu maçlar sonrasında tamamladık. Şampiyonu tebrik eder, katılan tüm takımlarımıza teşekkür ederiz. En yakın zamanda bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Belediyesi olarak Muharrem Ayı nedeniyle ilçe merkezimizin birçok noktasında hemşehrilerimize kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan aşure ikramında bulunduk.

  Biga Belediyesi olarak Muharrem Ayı nedeniyle ilçe merkezimizin birçok noktasında hemşehrilerimize kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan aşure ikramında bulunduk.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı'mız Sayın Mehmet Fatih Kacır, Biga Belediyesi'ni Ziyaret Etti!

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mehmet Fatih Kacır, beraberinde AK Parti Çanakkale Milletvekili Sayın Ayhan Gider, il ve ilçe protokolünün değerli üyeleri ile birlikte Biga Belediyesi'ni ziyaret etti. Bu önemli ziyarette Belediye Başkanı'mız...
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Kentsel Dönüşümde Öncü Olacak

  Biga Belediyesi olarak bölgemizde Kentsel Dönüşüm’ün öncüsü olma hedefi ile “Biga İlçesi Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesinin Hazırlanması” işi kapsamında 4 aşamadan oluşan projenin 1. aşaması olan “Ortofoto Haritaların Üretilmesi” işi tamamlanmış...
 • 02
  Ağustos / 2023

  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlandı!

  Belediye Başkanı’mız Bülent Erdoğan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yerel medya çalışanlarıyla bir araya geldi.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Pirinci Tescillendi!

  Biga Pirinci Tescillendi! Biga tarımı için son derece önemli olan Biga Pirinci’nin Coğrafi İşaret Belgesi yayınlandı.
 • 02
  Ağustos / 2023

  Yüzücülerimiz Çanakkale'den Başarılarla Döndü!

  Biga Belediyesi Yüzme Kursu'nda eğitimlerine devam eden miniklerimiz, Çanakkale'de düzenlenen "10+ YAŞ BARAJ GEÇME MÜSABAKALARINDA" üstün performans sergileyerek bizleri gururlandırdılar!
 • 02
  Ağustos / 2023

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Hükümet Meydanı’nı dolduran tüm Bigalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Hükümet Meydanı’nı dolduran tüm Bigalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. 15 Temmuz 2016 gecesi sokağa çıkarak hainlerin kurşunlarıyla şehadet şerbeti içen şehitlerimize...
 • 02
  Ağustos / 2023

  Biga Belediye Başkanı'mız Bülent Erdoğan, LGS'de dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı.

  Başkan Erdoğan Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) ilçemizde dereceye giren öğrencileri, aileleri ve okul idarecileri ile birlikte makamında ağırladı. Dereceye giren öğrencileri tek tek tebrik eden Erdoğan, öğrencilere başarılarından ötürü hediye çeki...
 • 02
  Ağustos / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda görüşülen gündem maddeleri oy çokluğu kabul edildi. Siyasi parti ilçe temsilcileri,...
 • 31
  Temmuz / 2023

  Biga Belediyesi Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor! Personelinin Yüzünü %80 Zam ile Güldürüyor!

  Biga Belediyesi Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor! Personelinin Yüzünü %80 Zam ile Güldürüyor! Biga Belediyesi ve Biga Kent Hizmetleri A.Ş. ile Hizmet İş Sendikası arasında kabul edilen ara zam ek protokolünde imzalar atıldı.
 • 12
  Haziran / 2023

  Biga Alışveriş ve Kültür Festivali 3 Gün Boyunca Yoğun İlgi Gördü

  Biga Alışveriş ve Kültür Festivali, 9-10-11 Haziran tarihlerinde Kapalı Pazar Yeri'nde üç gün boyunca gerçekleştildi. Festival, 3 gün boyunca, Biga ve ilçe dışından misafirlerin katılımıyla yoğun ilgi gördü.
 • 07
  Haziran / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı 1. Birleşimi Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

  Toplantıda 6 gündem maddesi görüşüldü. Meclis toplantısına siyasi parti ilçe temsilcileri, muhtarlar, vatandaşlar ve basın mensupları da katıldı.
 • 06
  Haziran / 2023

  Biga Alışveriş ve Kültür Festivali Başlıyor!

  Biga Alışveriş ve Kültür Festivali'ne sayılı günler kaldı. 9-10-11 Haziran tarihlerinde başlayacak olan festivalimizde, tüm Bigalı hemşehrilerimize ve misafirlerimize unutulmaz anlar sunmak için hazırlıklar tamamlandı.
 • 05
  Haziran / 2023

  Kurban Kesim Başvuruları 7 Haziran’da Başlıyor

  Kurban Bayramı'nda vekalet usulüyle Biga Belediyesi'nin Mezbaha Tesisleri ile Biga Ticaret Borsası Canlı Hayvan Pazarı'nda kurban kesimi yaptıracak olan vatandaşlar için başvuru tarihi belli oldu.
 • 09
  Mayıs / 2023

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. Birleşimi Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

 • 09
  Mayıs / 2023

  Türkiye'nin En Büyük Ceviz ve Badem Festivali Biga'da Düzenlendi!

  Türkiye'nin En Büyük Ceviz ve Badem Festivali Biga'da Düzenlendi! Biga'da gerçekleşen Türkiye'nin en büyük ceviz ve badem festivali büyük ilgi gördü. 5 Mayıs Cuma günü açılışı gerçekteştirilen festival 7 Mayıs Pazar gecesi son buldu. 
 • 09
  Mayıs / 2023

  Yarış Tutkunları Biga'da Bir Araya Geldi! 

  Biga Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen "Tırmanma Yarışı" heyecanı bu hafta sonu Biga'da yaşandı! Biga/Abdiağa'dan başlayıp Elmalı girişinde son bulan etapta farklı kategorilerde 35 araba yarıştı.
 • 03
  Mayıs / 2023

  2023 yılı Mayıs ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanımız Bülent ERDOĞAN başkanlığında gerçekleştirildi.

  Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'ın başkanlığında, 2023 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda 5 gündem maddesi görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi. Siyasi parti ilçe temsilcileri,...
 • 04
  Nisan / 2023

  2023 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanımız Bülent ERDOĞAN başkanlığında gerçekleştirildi.

  2023 yılı Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanımız Bülent ERDOĞAN başkanlığında, meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda 10 gündem maddesi görüşüldü. Gündem maddeleri arasında yer alan "Encümen Üyeleri'nin...
« Önceki Sayfa 1 23456 Sonraki Sayfa »
X