Başkan Erdoğan: Bu Yıl Çok Şükür Bayramın Tadını Yaşıyoruz

Resim
Özet
:
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, tüm hemşehrilerinin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, sağlıklı ve huzurlu bir bayram diledi. 

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında pandemi nedeniyle buruk kutlanan bayramların eski günlerine dönmeye başladığını söyledi.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını tamamlayıp, yepyeni umutlarla girilen Ramazan Bayramının şehrimize, ülkemize ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Erdoğan, “Çok kıymetli hemşehrilerim, buruk ve ayrı kutladığımız bayramlarımızı bu yıl çok şükür bayram tadında geçiriyoruz. Mübarek Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramımız ailelerimiz ve sevdiklerimizle beraber sağlıklı, huzurlu ve neşeli olsun. Nice bekleyenler ve beklenenler için, elleri öpülesi büyüklerimiz için, tertemiz kalpleriyle dünyamızı aydınlatan çocuklarımız için sağlık, huzur, bereket ve kardeşlik için hayırlı bayramlar diliyorum. Ramazan Bayramımız kutlu olsun” dedi.

X