Bekir Develi Bigalılarla Buluşuyor

Resim
Özet
:
Yazar ve program yapımcısı Bekir Develi, Biga Belediyesi tarafından düzenlenecek olan programla vatandaşlarla bir araya gelecek.

Biga Belediyesi’nin etkin bir şekilde sürdürdüğü kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında TV - Sosyal Medya Programcısı ve Yazar Bekir Develi Biga’ya misafir olacak. Bekir Develi, ‘Bizim Hikayemiz’ konulu söyleşi ile 3 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde vatandaşlarla bir araya gelecek. Programda aile yapıları, çocuk yetiştirme ve pek çok konuyla ilgili anlatımlarda bulunacak olan Bekir Develi, hikayeleriyle de dinleyenleri farklı dünyalara sürükleyecek. 

Programla ilgili bilgi veren ve tüm Bigalıları davet eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Artırarak devam ettirdiğimiz sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında kıymetli hemşehrilerimizle birbirinden güzel programlarla bir araya geliyoruz. 3 Aralık Cuma günü ise hikaye ve programlarıyla gönüllerimize yeni pencereler açan yazar Bekir Develi’yi hep birlikte dinleyeceğiz. Tüm halkımızı ‘Bizim Hikayemiz’ programına davet ediyorum” açıklamasında bulundu.

X