Biga Belediyesi Kreşlerinde Karne Heyecanı

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Özet
:
Biga Belediyesi’ne bağlı olarak eğitim - öğretim veren Özel Biga Belediyesi Hamdi Gençoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Özel Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde yarı yıl karne heyecanı yaşandı.

Özel Biga Belediyesi Hamdi Gençoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Özel Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri için karne programı düzenlendi. Programa, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve AK Parti İlçe Teşkilatı katıldı. 

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, kreş öğrencilerinin karne heyecanına ortak olarak hem karnelerini hem de hediyelerini takdim etti. Başkan Erdoğan, “Geleceğimiz olan yavrularımızın eğitim -  öğretim hayatlarına en iyi şekilde başlamaları, temellerini sağlam atmaları ve başarılarını devam ettirmeleri için heyecan ve hassasiyetle çalışıyoruz. Her iki kreşimizde de çocuklarımızın mutluluğu ve başarısı hepimizi ziyadesiyle memnun ediyor. Bildiğiniz üzere tüm dünya ve ülke olarak pandemi nedeniyle zor zamanlardan geçiyoruz. Bu zorluk eğitim hayatımıza da yansıdı. Kreşlerimizde tüm önlemlerimizi alarak titizlikle çalışmalarımıza devam ettik. Bugün de minik yavrularımızın heyecanını paylaştık. AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz kıymetlimiz Jülide İskenderoğlu ve AK Parti İlçe Teşkilatımız ile birlikte Belediyemiz bünyesinde yer alan kreşlerimizdeki minik yavrularımızın karne heyecanına ortak olduk. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı çok seviyorum, hayat boyu başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ise, “Biga İlçe Başkanımız Hasan Sepici, Biga Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan ve teşkilatımızla birlikte Özel Biga Belediyesi Hamdi Gençoğlu Kreş ve Gündüz Bakım Evi’ni ziyaret ederek minik yavrularımızın karne heyecanını paylaştık. Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın başarıları ve mutlulukları daim olsun” paylaşımında bulundu. 

X