Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Biga Brifingi

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Özet
:
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan Ankara ziyareti gerçekleştirdi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ile AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, Ankara'da bir dizi program gerçekleştirerek TBMM'de de yer aldı.

AK Parti TBMM Grup Toplantısı'na katılan Başkan Erdoğan ve Başkan Borazan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'ın yanında toplantıyı takip ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı dinledi. 

Toplantının ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelen Başkan Erdoğan ve Başkan Borazan, Biga'daki çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verip, Biga için Ankara'da olduklarını belirterek hemşehrilerinin selamlarını iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Biga'ya ve Bigalılılara selam söyledi. 

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan yaptığı paylaşımda, "Belediyemizin projelerinin takibi için gittiğimiz Ankara ziyaretimizde AK Parti Grup Başkanvekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ve AK Parti Biga İlçe Başkanımız Nihat Borazan ile birlikte AK Partimizin Grup toplantısına katıldık. Toplantı sonrasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la bir araya geldik" ifadelerine yer verdi. 

X