Kreşin minik öğrencilerinde mezuniyet coşkusu

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt

Özel Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri için mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Biga Belediyesi’ne bağlı olarak eğitim - öğretim veren Özel Biga Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Kreş ve Gündüz Bakımevi’ndeki öğrenciler için Şehir Parkı Amfi Tiyatro’da mezuniyet töreni düzenlendi. Coşku içinde geçen törene, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Gökçe Etik, öğretmenler ve aileler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda konuşan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Kreşimizde eğitim öğretim gören çocuklarımız tüm yıl boyunca çeşitli etkinliklerle eğitimlerini tamamladı. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ilk eğitimlerini kreşlerde almaları hayata sosyal, güçlü ve özgüven içinde başlamaları anlamında da büyük önem taşıyor. Coşkulu gösterileriyle bize mezuniyet sevinçlerini yansıtan çocuklarımıza, emekleri için öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum. Mezuniyetin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, tüm yavrularımıza bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Mezuniyet töreni minik öğrencilerin hazırladığı birbirinden renkli gösterilere sahne olurken, tören diplomaların takdim edilmesi ve havaya balon bırakılmasıyla sona erdi.

 

X