Türkiye'nin En Büyük Ceviz ve Badem Festivali Biga'da Düzenlendi!

Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
Özet
:
Türkiye'nin En Büyük Ceviz ve Badem Festivali Biga'da Düzenlendi! Biga'da gerçekleşen Türkiye'nin en büyük ceviz ve badem festivali büyük ilgi gördü. 5 Mayıs Cuma günü açılışı gerçekteştirilen festival 7 Mayıs Pazar gecesi son buldu. 

Türkiye'nin En Büyük Ceviz ve Badem Festivali Biga'da Düzenlendi!

Biga'da gerçekleşen Türkiye'nin en büyük ceviz ve badem festivali büyük ilgi gördü. 5 Mayıs Cuma günü açılışı gerçekteştirilen festival 7 Mayıs Pazar gecesi son buldu. 

Festivalde 56 firma, ürünlerini sergileyerek pazarlama fırsatı yakaladı. Binlerce Bigalıya ve misafire kapılarını açan festivale ilgi büyüktü.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, festivalin açılışında yaptığı konuşmada, festivalin önemine değindi. Türkiye'nin en büyük ceviz ve badem festivali olması nedeniyle, üreticilerin bu değerli ürünlerini tanıtma ve ihracatını artırma fırsatı yakaladığını belirtti.

Festivalde, ceviz ve badem üreticileri ürünlerini sergilerken, ziyaretçiler de birbirinden lezzetli ceviz ve badem ürünlerini tatma fırsatı buldu. Festival boyunca, yerel halk ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören etkinlikler, paneller de düzenlendi.

X